Видали позолочене видання “Злочину і кари”

dostoevskyНезвичайно розкішне для кризових часів видання роману Федора Достоєвського “Злочин і кара” видано у Франції. Ініціатором проекту став пошановувач російського письменника француз Жан де Бонно, власник видавництва імені російського класика.

Завдяки вкладеним Бонно коштам, двотомник Достоєвського віддруковано на папері вищої якості. Кожна сторінка прикрашена візерунковою витою рамкою золотого кольору, всередині якої розташовано набраний витонченим шрифтом текст.

Обкладинка книги виготовлена зі шкіри, покритої золотими тисненими візерунками. На корінці кожного тому – портрет Федора Достоєвського. Обріз книги також позолочений. Частина друкарських робіт і робіт по шкірі виконані вручну.

“Достоєвський давно заслуговував на видання його творів класу “люкс”, – пише в зверненні до читача Жан де Бонно. Створений Достоєвським твір присвячений таким глобальним питанням, як співчуття, любов, розкаяння за скоєне.

Очолюване ним видавництво вже більш як півстоліття радує французьких бібліофілів прекрасно виданими творами європейської і світової класики літератури й філософії. Достоєвський у довгому списку наявних у продажу книг видавництва – єдиний представник російської літератури.

Книга розповсюджується на пільгових умовах. Перший том пошановувачі таланту Достоєвського зможуть отримати для ознайомлення з ним безкоштовно і без зобов’язання придбання другого тому.

Якщо книга не сподобається, її слід буде в 10-денний термін відправити назад. Якщо ж, навпаки, видання справить незабутнє враження, то два томи можна придбати за 44 євро.

NEWSru.com.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики