Ющенко доручив популяризувати українську літературу

viktorЗ метою популяризації надбань класичної української літератури Президент Віктор Ющенко доручив Кабміну започаткувати випуск серійних видань «Літературний архів української класичної літератури», а Київській міській державній адміністрації виділити ділянки для будівництва додаткового корпусу Національної бібліотеки імені В.І.Вернадського.

Про це йдеться в указі голови держави від 22 квітня «Про деякі заходи щодо популяризації класичної української літератури та збереження літературної і культурної спадщини».

Згідно з указом, уряду за участю Національної академії наук також доручено забезпечення видання повних зібрань творів і літературних архівів українських письменників-класиків, а також започаткування випуску серійних видань «Архіви репресованих письменників-класиків», «Епістолярна спадщина українських класиків».

Окрім того, Кабінету міністрів доручено профінансувати у повному обсязі заходи, передбачені Державною програмою розвитку діяльності Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського на 2005 – 2010 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року.

Також Президент зобов’язав КМДА виділити протягом трьох місяців земельну ділянку в Києві для будівництва науково-дослідного та культурно-інформаційного центру «Шевченківський дім».

proUA

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики