Виходить книга мемуарів королеви-матері Єлизавети

257У четвер у Великій Британії виходять друком перші мемуари королеви-матері Єлизавети, засновані на її особистих спогадах.

Книга біографа Уїльяма Шоукросса “Королева-мати Єлизавета: офіційна біографія” побудована на записах багатогодинних особистих бесід королеви-матері з її довіреною особою і близьким другом сером Еріком Андерсоном, який очолював низку престижних британських приватних шкіл.

Зустрічі королеви-матері Єлизавети та сера Еріка проходили в її заміській резиденції Роял-Лодж у Віндзорському парку. Розшифровки бесід збереглися в Королівських архівах у Віндзорському замку та лягли в основу мемуарів.

Мемуари дозволять вперше поглянути на багато подій в історії Великої Британії “від першої особи”, оскільки королева-мати за своє життя дала тільки одне публічне інтерв’ю 1922 року, і після цього відкрито не висловлювалася ні з жодних питань.

Презентація книжки відбудеться в Королівській галереї Букингемського палацу.

Королева-мати Єлизавета (1900-2002) користувалася популярністю у британців, вона прославилася своєю любов’ю до перегонів і собак, а також до скляночки гарного джина.

За матеріалами РИА Новости

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики