Письменниця Йоко Оно

Йоко оно. Фото із сайту dni.ru
Йоко Оно. Фото із сайту dni.ru

Вдова легендарного «бітла» Джона Леннона має намір написати книжку, в якій розповість про спільне життя з музикантом і стосунки з іншими учасниками The Beatles.

Про це Йоко Оно повідомила, відповідаючи на запитання шанувальників на своєму офіційному сайті. Серед інших тем у спогадах Оно, ймовірно, також буде порушено питання про розпад The Beatles, яке цікавить фанатів гурту, дехто з яких схильний вважати, що кохана Леннона зіграла не останню роль у розформуванні квартету.

За словами Оно, вона збирається взятися за написання мемуарів найближчим часом. Книжку вдови Леннона планують видати до 2015 року. Оно зізналася, що від роботи над книжкою чекає справжнього задоволення. Втім, у якому видавництві побачить світ зазначена книжка, наразі невідомо.

У бібліографії Йоко Оно, яка випустила кілька книжок із мистецтва, поки що немає жодного автобіографічного видання. Тоді як перша вдова Леннона Синтія вже встигла випустити дві книжки (у 1978 та 2000 роках), у яких розповіла про своє життя з засновником The Beatles.

За матеріалами газети «День»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики