Дозвіл на екранізацію Селінджера

Джером Девід Селінджер
Джером Девід Селінджер

Не минуло і двох тижнів з дня смерті Джерома Селінджера, як в пресі з‘явилися чутки про майбутні екранізації його книжок.

Сам письменник до кінця життя не давав прав на зйомку фільму «Над прірвою в житі» та інших творів, але його менш принципові спадкоємці, імовірно, можуть спокуситися пропозиціями Голлівуду.

Через менше ніж два тижні після смерті відомого американського письменника, одного з найвпливовіших авторів XX століття, Джерома Селінджера, як і очікувалося, преса почала заповнюватися чутками про можливі екранізації його робіт. Перш за все мова йде про єдиний опублікований роман письменника «Над прірвою в житі», образ головного героя якого, Холдена Колфілда, давно вже привертає увагу багатьох голлівудських.

Серед цього незліченного натовпу свого часу виявлялися режисери рівня Стівена Спілберга і актори рівня Марлона Брандо, Джека Ніколсона і Леонардо Ді Капріо. Проте з смертю письменника у когось з молодшого поколіннях голлівудських зірок (35-річний Ді Капріо вже навряд чи підійде на роль неповнолітнього бунтаря) з’явився реальний шанс здійснити мрію старших товаришів.

Шанси збільшує те, що сам Селінджер, судячи з опублікованих після смерті листів, ще в 50-их роках припускав, що права на екранізацію його робіт коли-небудь, можливо, після його смерті, таки буде продано.

За матеріалами Newsru.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики