Рейдерське захоплення книгарні «Сяйво»

Фото з сайту www.seychas.ua
Фото з сайту www.seychas.ua

Вчора ввечері до приміщення книжкового магазину «Сяйво» по вулиці Великій Васильківській, 6 увірвалися невідомі в масках.

Представник магазину Костянтин Клімашенко повідомив, що книгарню захопили рейдери.

За його словами, за 20 хвилин до закінчення роботи магазину, о 19:40, до будівлі увійшли близько 50 молодчиків спортивної зовнішності, забарикадували двері і завісили всі вітрини металевими щитами з написами: «”Сяйво” житиме вічно, як українська література», «”Сяйво” повинне сяяти завжди». Він підкреслив, що невідомі почали виштовхувати з приміщення співробітниць магазину, причому без верхнього одягу.
Працівники книгарні викликали наряд міліції, після чого кілька молодчиків утекли з чорного входу. Проте в будівлі залишилося 15 чоловік, які заявили, що у них підписаний трудовий договір з новим директором «Сяйва».

К.Клімашенко зазначив, що міліція не намагалася пройти всередину приміщення і не затримувала невідомих. Він послався на інформацію одного з народних депутатів, згідно з якою прокуратура міста Києва заборонила міліції робити що-небудь у цій ситуації.

«Сяйво» звернулося до Президента Віктора Ющенка, в Кабінет Міністрів, Верховну Раду і до окремих депутатів з проханням втрутитися в ситуацію.

За матеріалами korrespondent.net

Нагадаємо, що ЛітАкцент нещодавно порушував проблему захоплення книгарень (див. статтю Валерії Радзієвської «Книгоцид, або Як зникають книгарні й видавництва зі столичних вулиць»).

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики