На Форумі видавців дасть лекцію один з найбагатших бізнесменів Росії

Міхаіл Фрідман. Фото із сайту buffett.ru
Міхаіл Фрідман. Фото із сайту buffett.ru

Народжений у Львові, один з найвпливовіших бізнесменів Росії, співвласник консоціуму «Альфа-групп», Міхаіл Фрідман — спеціальний гість 17 Міжнародного Форуму видавців у Львові.

В рамках форуму, М. Фрідман дасть відкриту лекцію для власників і топ-менеджерів різних бізнесів та для студентів. Відкрита лекція бізнесмена відбудеться 18 вересня о, 11:00. Деталі її проведення можна знайти на веб-сторінці Форуму видавців.

Міхаіл Маратович Фрідман (21 квітня 1964, Львів, УРСР) — великий російський підприємець. Співвласник консорціуму «Альфа-групп», до якого входять Альфа-банк, «Альфа-Капітал», «Альфа-Эко» та ін. Співвласник нафтової компанії ТНК-ВР. Член бюро і правління Російської спілки промисловців і підприємців, член Громадської палати, віце-президент Російського єврейського конгресу. Восени 2005 року Фрідман увійшов до складу Громадської палати РФ як представник Спілки сімей військовослужбовців.

Міхаіл Фрідман є також одним із засновників Національної книжкової премії «Большая книга», найбільша нагорода якої становить 3 мільйони рублів. Більше про конкурс дізнайтеся на офіційному сайті http://www.bigbook.ru/

На 17 Міжнародному форумі видавців у Львові Міхаіл Фрідман візьме участь у Бізнес-форумі, що відбудеться з 16 по 18 вересня.

За матеріалами Форум видавців

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики