Міжнародний конкурс читців Корану вібдувся в Сімферополі

У Сімферополі вперше відбувся міжнародний конкурс читців Корану. Як повідомляє в середу Прес-служба Меджлісу кримськотатарського народу, в конкурсі, який тривав із 24 по 26 жовтня в Ісламському культурному центрі Сімферополя, взяли участь близько 40 представників з Азербайджану, Білорусі, Дагестану, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України.

Конкурс було організовано за ініціативи Всеукраїнської асоціації громадських організацій Альраїд спільно з Всесвітньою ісламською благодійною організацією, Всесвітньою організацією з вивчення Корану, а також Духовним Управлінням мусульман Криму.

Як зазначив у своєму зверненні до організаторів та учасників конкурсу голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, проведення такого грандіозного заходу на кримській землі має і практичне, і величезне моральне значення для мусульман півострова. Він нагадав, що Крим — це національна територія одного з мусульманських народів Європи, де іслам, на превеликий жаль, протягом понад двох сторіч зазначав найжорстокіших переслідувань.

Нагадаємо, що перший повний україномовний переклад священної книги мусульман — Корану — нещодавно здійснив 23-річний викладач Національного університету «Острозька академія» Михайло Якубович.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики