Ханс-Дітер Кюблер. Міфи про суспільство знань

Ханс-Дітер Кюблер. Міфи про суспільство знань / Пер. з нім. — Київ: Видавничий дім Дмитра Бураго, 2010
Ханс-Дітер Кюблер. Міфи про суспільство знань / Пер. з нім. — Київ: Видавничий дім Дмитра Бураго, 2010

Зміни, які відбуваються сьогодні у суспільстві, що скасовує сучасне індустріальне суспільство передусім шляхом стрімкого розвитку інформаційних технологій, надмірної експансії засобів масової інформації та так званої інформатизації усіх сфер життя, визначається ключовими термінами «інформаційне суспільство» та/або «суспільство знань».

Інформація є рушійною силою цієї нової форми суспільства, яка деякими вже досягнута, а для інших ще триває копітка праця над її визначенням. Ця книга містить численні дискурси та систематизації різного характеру, які пропонуються у всьому світі, зокрема у суспільстві Федеративної республіки Німеччини. У книзі здійснюється перевірка наявних емпіричних параметрів, наводяться аналітичні тлумачення, реконструкція соціологічних традицій мислення, що існують у соціології знання, окреслюється власна типологія знання та критично показані як її емпіричні, так і аналітичні недоліки. Лише спекулятивні приписування досі не дозволяють створити несуперечливу теорію стосовно зміни у суспільстві.

Доктор Ханс-Дітер Кюблер – професор соціальних та культурних наук, а також наук, присвячених засобам масової інформації Інституту прикладних наук у м. Гамбург.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики