Доторкнутися до слова

Незабаром видавництво «Грані-Т» презентує видання для незрячих, написані шрифтом Брайля – «Прибулець з країни Нямликів» Лесі Воронининої та книжку «Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна» із серії «Життя видатних дітей».

Видавництво зробить подарунок школам, інтернатам і навчально-виробничим об’єднанням та розсилатиме нові видання у понад 80 закладів для сліпих дітей.

Людмила Стародуб, заступник директора видавництва «Грані-Т»:
«На сьогодні надрукувати книгу шрифтом Брайля в Україні достатньо складно, оскільки відсутні повноцінна поліграфічна база та спеціальний папір для друку шрифтом Брайля. Такий папір в Україні не виробляють і не завозять з інших країн, а єдине підприємство, яке ще має можливість друку шрифтом Брайля, – Будинок звукозапису і друку».

Олена Мовчан, головний редактор:
«Сліпі та зрячі діти мають однакові потреби в любові та опіці, в гармонійному розвитку, освіті, дозвіллі. Сліпа дитина відрізняється від зрячої лише тим, що не має одного з органів чуттів – зору. Проте в сучасній Україні цих відмінностей, на жаль, значно більше!».

Леся Пархоменко, директор відділу реклами та зв’язків із громадськістю видавництва «Грані-Т»:
«Ми плануємо провести прес-конференцію присвячену обговоренню цієї проблеми та старту соціального проекту «Доторкнутися до слова» 18 березня о 13:00 в інформаційній агенції «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького 8/16)».

Грані-Т

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики