Малкович помститься піратам

Видавець Іван Малкович заявив про появу на книжковому ринку “піратських” копій роману Ліни Костенко “Записки українського самашедшого”. Він закликає читачів звертати увагу на якість видання і повідомляти «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ» адреси місць продажу підробок.

Звернення Івана Малковича, опубліковане на сайті видавництва:

“У продажу з’явилися ПІРАТСЬКІ «Записки українського самашедшого» з жахливою кількістю помилок на кожній сторінці. Книжкові пірати в гонитві за прибутками просто відсканували нашу книжку і навіть не потурбувалися виправити бодай найочевидніші, найгрубші помилки.

Якщо вам «поталанило» придбати книжку з багаточисленними помилками, сіруватим малюнком на обкладинці і неохайним білим капталом (матерією на корінці), знайте — це підробка.

ПРОШУ ВСІХ НАШИХ ЧИТАЧІВ: будьте пильні, уважно огляньте примірник книжки перед покупкою. У нашій — справжній — книжці НЕМА жодної помилки. У нас чітка якість яскравої ілюстрації на обкладинці, чудова поліграфія, дорога палітурка, яка щільно прилягає до книжкового блоку, найдорожчий фінський папір і — ще раз увага! — ЖОВТИЙ каптал (смужка матерії) на корінці і густий жовтий форзац (сторінки, приклеєні до обкладинки). Цим жовтим кольором ми хотіли підкреслити «самашедшість»…

Окрім суто матеріальних збитків пірати завдають нашому видавництву великої моральної шкоди, адже всім відомо, що книжки «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» завжди найвищої якості.

Якщо ви потрапили в «піратську» книжкову халепу, сповістіть, будь ласка, нам місце і адресу, за якою ви придбали такий «шедевр». Можливо, це допоможе нам ефективніше «прищучити» книжкових бандитів.

З повагою, Іван Малкович”.

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики