Українське фентезі на Eurocon-2011

Молода київська письменниця та журналіст Марія Ряполова отримала нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики (ESFS Encouragement Award) за свій дебютний фентезійний роман «Бурецвіт», який побачив світ наприкінці 2010 року у видавництві «Кальварія».

 

Лауреатів премії було оголошено в суботу, 18 червня, у Стокгольмі під час щорічного Європейського Конвенту наукової фантастики Eurocon-2011.

Олег Сілін (Skye), співзасновник літературного проекту та конкурсу «Зоряна Фортеця»: «Роман Марії Ряполової «Бурецвіт» — це не лише симпатичні герої, яким віриш. Це не тільки особливе світосприйняття, у якому немає двох полюсів. Немає красенів-героїв, і немає пекельно-інфернальних супротивників. Це боротьба кількох точок зору, кількох правд, кожна з яких має право на існування».

 

Для довідки

Марія Ряполова (1987) — письменниця, журналіст, автор чисельних статей в медіа з культурної та соціальної тематик, фантастичних оповідань і роману «Бурецвіт». Переможець конкурсу фантастичних оповідань «Зоряна Фортеця» (2008) за оповідання «Звідки беруться янголи».

Низка її фантастичних оповідань друкувалась у літературних часописах (наприклад, Оповідання «Сон про минуле та майбутнє»), а 2010 року у видавництві «Кальварія» вийшла її дебютна книжка «Бурецвіт».

У березні 2011 року Марію з її дебютною книжкою було номіновано на премію Європейського співтовариства наукової фантастики (ESFS — The European Science Fiction Society) у номінації ENCOURAGEMENT AWARD.

Додаткова інформація: 050-3729200, ksena@msbrand.net

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики