Відомі імена переможців літературного конкурсу «Проза міста»

29 серпня, в останній понеділок літа у Броварах відбулася церемонія нагородження лауреатів літературного конкурсу «Проза міста». Ними стали:

Павло Зуб´юк за твір «крапка»,
Раїса Щербакова за «Вона водила трамвай»,
Станіслав Глушко за «Народний суд»,
Ольга Гончар за «Проза повсякденності»,
Максим Кідрук за «Музу»,
Сергій Мисько за «Гаряче пиво» і
Вражек Рийжи (Владислав Рижий) за «Brovary calling».

До літературного конкурсу «Проза міста» подавали твори малої прозової форми (есе, гумореска, оповідання тощо), тематично пов’язані з містом Бровари. Літературний талант учасників конкурсу оцінювало журі, до складу якого увійшли відомі українські письменники: Ірен Роздобудько, брати Капранови, Сергій Пантюк, Андрій Кокотюха й Марія Овдієнко.

На сайті «Афіша-Бровари» було опубліковано твори всіх учасників конкурсу, й упродовж місяця читачі мали змогу віддати свій голос за найкращий текст. Його автором став Ігор Кукуріка за твір «Балалайка, та що несе смерть». У свою чергу, спеціальний приз «Форуму видавців» вручили Павлу Зуб´юку за твір «крапка». Крім того, переможцями «Прози міста» стали:
3 місце – Світлана Яців, «in da Bro»
2 місце – Юрій Волощак (Яр ОКО), «Просто свічки»
1 місце – Юлія Шешуряк, «Броварські океани»

Нагадаємо, що літературний конкурс було оголошено ще 23 квітня 2011 р., у День книги. Серед його організаторів – молодіжна громадська організація «Авангард плюс», Інтернет-портал «Афіша-Бровари» та літературний клуб «МАРУСЯ». Невдовзі після оголошення конкурсу «Проза міста» до призового фонду долучилася й громадська організація «Форум видавців», яка встановила спеціальну премію у розмірі 1000 грн. Таким чином, загальний призовий фонд становив 6000 грн.

За матеріалами сайту «Буквоїд».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики