“Стежмо” за Салманом Рушді!

Салман Рушді. Фото з сайту littleaugury.blogspot.com

Минулого тижня Салман Рушді (Salman Rushdie) приєднався до любителів мікро-блоґів, завівши акаунт на Твіттері, – повідомляє британська газета The Guardian. Там відомий письменник називається @SalmanRushdie1. До слова, раніше у мережі був інший Салман Рушді. Мало не перше, що «твіттнув» «справжній» Рушді, була, власне, репліка до мережевого двійника: «Хто ти? чому ти претендуєш бути мною? Покинь це ім’я. Ти підробка. Усі прихильники, будь ласка, завважте це».

Рушді швидко почав збирати прихильників, і на сьогодні за ним «стежать» уже понад 16 тисяч користувачів Твіттера. Однак ті не так і легко погодилися повірити в те, що другий Салман Рушді – справжній. Отак, скажімо, багато хто почав ставити «контрольні» запитання:
«Тест на те, чи це справді Ви. Назвіть двох музикантів, які грали на нью-йоркській вечірці для LUKA». «Анжела Мак-Класкі і Маленька Смерть», – відповів Рушді.
«Де ховався від натовпу Фаїз у 1947 році?», – запитав журналіст Омар Вараїч. «Під килимом у моєї тітки Беґум Маджід Малік, у неї в льосі в Карачі. А тепер усі припиніть. Це стає нудно», – відповів автор «Опівнічних дітей» і відтак змінив статус:

«Сьогодні ми відійдемо від онтологічних проблем. Як сказав Моряк Папай, я є-їм, що я є-їм, і це все, що я є-їм».

Пізніше відомий американський письменник Ніл Ґейман твіттнув у себе на сторінці – для 1,6 млн. прихильників:
«Любий світе, будь ласка, слідуй за @SalmanRushdie1. І будь із ним милий. Він пише добрі книжки і знає все».
«Дяка, а дядько не такий уже й поганий», – сказав на те @SalmanRushdie1.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики