Відкладено вихід е-версії «Гаррі Поттера»

Джоан Ролінґ і фани Гаррі Поттера. Фото сайту jsyk.com

Щойно відкритий інтерактивний портал Джоан Ролінґ Pottermore, присвячений героям письменниці, змушені були тимчасово призупинити. Причиною вимушеної зупинки став шалений ажіотаж фанів, які відразу накинулися на новий проект. Як наслідок, стверджують організатори проекту, реєстрація нових користувачів ризикує затягнутися на один або й кілька місяців, оскільки адміністратори сайту не здатні впоратися з такою навалою шанувальників Гаррі Поттера, – повідомляє The Guardian.

Також до 2012 року було відкладено відкриття серії електронних книжок про Гаррі Поттера. Довгожданий запуск е-Поттера було анонсовано на жовтень 2011-го – так, щоб приурочити цю подію до відкриття інтерактивного порталу Pottermore. Однак мільйон бета-користувачів сайту виявився «надзвичайно активним, усі вони взаємодіють з порталом куди інтенсивніше й частіше, ніж ми собі могли передбачити», – повідомляють організатори. У результаті, дебют цифрового «Гаррі Поттера» було відкладено на першу половину наступного року, тоді як із проблемами реєстрації на Pottermore адміністратори обіцяють упоратися до кінця жовтня – початку листопада.

Відстрочка е-версії «Гаррі Поттера», як наголошують творці порталу, «дозволить зосередитися на найголовнішому: необхідно відкрити Pottermore для якомога більшої кількості відвідувачів, а також зробити перебування на порталі якнайкращим».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики