Друга книжка в сім’ї Германів

У п’ятницю, 28 жовтня, у Львові презентуватимуть дебютний роман чоловіка чинної радниці Президента Анни Герман – журналіста й дипломата Сергія Германа «BMX: повість про велосипед без сідла». Видала книжку Літературна аґенція «Піраміда». За словами дружини письменника (яка також нещодавно видала власну книгу – «Червона Атлантида», вид-во «Довіра»), «це «чоловіча проза», яка нагадує ремарківський стиль».

Перший роман Сергія Германа «ВМХ: повість про велосипед без сідла» вийшов у світ ще перед Форумом Видавців у Львові, проте читач уперше побачить книгу на презентації.

Сергій Герман – дипломат, виходець із сім’ї спадкових львівських інтеліґентів. Його батька львівські театрали добре знали як колишнього директора Львівської опери. Наприкінці 80-х був директором клубу радянсько-польської дружби у Гданську. У бурхливі 90-і Герман працював на ниві журналістики, очолював редакцію львівської муніципальної газети «Ратуша». Нині живе й працює у Києві.
Як повідомляє анотація, головний персонаж повісті – чоловік, чий успіх у кар’єрі почи¬нався зі Львова. Та чи можна назвати успішною людину, яка досягла піку самотності? Діти, жінки, друзі… Політика, бізнес, гроші… Пошуки порозуміння й любові… Це все – життя, яке триває в горі й радості. У романі йдеться про події 2004-го й опісля, Київ-Львів, це погляд автора, який зацікавлює читача з перших сторінок. Автор упорався з темою, не провалюючись у журналізм. Роман називають хорошою «чоловічою» прозою, якої так бракує сьогодні.

Джерело – «ЛітАкцент».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики