Рейдерська атака на видавництво Малковича (ОНОВЛЕНО)

Фото blogoreader.org.ua

Сьогодні, 8 листопада, о 7:30 ранку було захоплено 2-й поверх будинку на вулиці Басейна, ½, де міститься видавництво Івана Малковича «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га». Іван Малкович підтвердив цю інформацію в телефонній розмові «Українській правді. Життя».

Як повідомляє «Обозреватель», приміщення захоплено будівельниками фірми «Триглив», офіси якої розташовані на 1-му поверсі цього ж будинку. Крім видавництва, на поверсі також міститься чоловіча академічна капела імені Ревуцького. За словами її директора, власники 1-го поверху почали зносити перекриття між першим і другим поверхами. Із залу, де відбувалися репетиції, викинуто меблі й музичні інструменти капели. Щойно керівництво капели прибуло на місце незаконного захоплення, будівельники фірми «Триглив» забарикадували вхід до приміщення на 2-му поверсі й почали зривати підлогу буцімто для того, щоби підняти стелю. Дозволу на такі дії робітники не пред’явили.

За словами головного редактора «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Ги» Івана Малковича, знесення перекриття будинку може призвести до обвалу всього 2-го поверху, де розташоване одне з найкращих видавництв України. Усі співробітники «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Ги» наразі перебувають біля дверей захопленої будівельниками кімнаті.

Радник Президента Анна Герман, яка прибула на місце злочинного захоплення «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Ги», заявила, що на місце подій уже було викликано міського голову О. Попова, а відтак вона пообіцяла сьогодні доповісти про ситуацію В. Януковичу. Після того А. Герман пообіцяла, що винуватців захоплення буде покарано.

У середині дня ситуацію з видавництвом прокоментували  у прес-службі МВС у місті Києві, висловивши думку, що це ніяке не рейдерське захоплення.

“Це вже довготривала історія. Підвал належить одному приватному підприємству, інша частина будівлі належить другому підприємству. Був припис робити ремонт, бо там аварійний стан будинку, перекриття там треба робити. Капела, яка також знаходиться нагорі, боїться, що якщо виїде на місяць на час ремонту, може туди вже не повернутися. Це цивільно-правові господарські питання, які має вирішувати Київська держадміністрація. Представник якої напевно є на місці події”, – розповів речник столичної міліції Володимир Поліщук.

Ще раніше В’ячеслав Кириленко у своєму блозі у ФБ повідомив, що в Печерському відділені міліції склали протокол  і запевнили, що на даний момент ремонтні роботи в приміщенні видавництва та хорової капели ім. Ревуцького припинено. А намагання п. Кириленка додзвонитися у приймальню Попова не мали успіху.

За матеріалами «Обозревателя», «Української правди», «ГПУ».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики