Стівен Кінґ дарує тепло

Фото linklane.com

Популярний письменник Стівен Кінґ виявив бажання пожертвувати 70 тис. доларів на те, щоби мешканці штату Мен цієї зими мали тепло у своїх оселях. Письменник знає проблеми мешканців штату не з чуток, адже він і сам тримає будинок у місті Банґор (шмат Мен), де щороку живе впродовж кількох тижнів або й місяців.

Кінґ заявив про свої плани співпраці з місцевими радіостанціями. З їхньою допомогою письменник хоче зібрати 140 тис. доларів на паливо для малозабезпечених мешканців Мену. «Нам вдалося зібрати 70 тисяч доларів, — розповів Стівен Кінґ в інтерв’ю місцевій газеті. – Ця економіка просто жахлива, і ми з дружиною Табітою дуже хвилюємося за Банґор – місто, в якому живуть люди робочого класу. Тож ми завжди шукаємо, як допомогти, і тепер це по-справжньому потрібно».

Подружжя Кінґів стурбоване тим, що майже вдвічі скоротилася сума допомоги, що її уряд щороку виділяє на потреби малозабезпечених мешканців штату Мен. За словами Кінґа, «допомога від уряду зменшуються, а людські потреби збільшуються». Крім того, зростають ціни на бензин, — «ось що відбувається», — підсумовує Кінґ.

За матеріалами The Guardian.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики