Обрано нового голову Спілки

Віктор Баранов — новий голова НСПУ. Фото vox.com.ua

У неділю, 19 листопада, Національна спілка письменників України обрала нового голову. Ним став голова Київської міської організації НСПУ Віктор Баранов.

За нього проголосував 171 делегат з’їзду, тоді як за Володимира Яворівського, який очолював Спілку письменників протягом 10 років, проголосувало лише 144 делегатів.

«Дякую всім, хто голосував за мене і проти, — заявив Баранов. – У Спілці більше не буде такого, що кожна інша думка буде сприйматися як думка ворога. Моє головне завдання, щоб кожний письменник видавався і читався».

Віктор Баранов є секретарем Національної спілки письменників України, головою Київської міської організації НСПУ, головним редактором літературного журналу «Київ», віце-президентом Товариства «Україна-Румунія».

Нагадаємо, що місяць тому члени НСПУ вже збиралися на черговий з’їзд, аби обрати нового голову Спілки. Спочатку планувалося, що Спілку очолить Василь Шкляр, утім, той відмовився на користь Володимира Яворівського. Відтак ніхто з тодішніх кандидатів – В.Яворівський, В.Баранов і Л.Талалай – не набрав достатньої кількості голосів, отож, з’їзд провалився.

ukranews.com.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики