Бестселером року стала дитяча книга

Фото diary-of-a-wimpy-kid.wikia.com

Продажі «Підвищеної дратівливості» (Cabin Fever), останньої наразі, сьомої частини циклу «Щоденник слабака» (Diary of a Wimpy Kid) письменника й карикатуриста Джеффа Кінні, суттєво переважили рекорд славнозвісної біографії Стіва Джобса Волтера Айзааксона.

«Щоденник слабака» розповідає про пригоди двох товаришів – школярів Ґреґа Геффлі й Роулі Джефферсона. Першу частину циклу, що з’явилася друком у 2007 році, близько року тому було екранізовано Тором Фреденталем.

«Підвищена дратівливість» встановила рекорд ще на стадії друку: загальний наклад видання (6 млн. примірників!) став найбільшим серед усіх книжок, що вийшли цього року в США. З 15 листопада – моменту появи книги у книгарнях – було продано близько 1 мільйона книжок. Для порівняння, книжка Айзааксона «Стів Джобс», яку ще до публікації називали чи не бестселером року, за перші шість днів розійшлася накладом у 379 тисяч примірників. Крім того, книжка Кінні поставила рекорд на британському книжковому ринку: було продано 82 тис. копій; це найкращий показник продажів у Британії як мінімум із 1998 року, коли почали відслідковувати відповідну статистику.

Наразі книжки з серії «Щоденник слабака» розійшлися по всьому світі в кількості 50 млн. примірників, із яких 5 мільйонів розкупили у Великобританії.

Znaki

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики