INKИ: Юлія Смаль, Костя Балицький і Назар Незнаний

Фото: greenforest.com.ua

INKИ завтра, 24 січня, о 19:30 у камнінній залі (Володимирська 77-А) чудове тріо:
поети Юлія Смаль і Костя Балицький
композитор Роман Коляда
Несподіваний гість поет Назар Незнаний

вхід 20 грн.
Працює Лотерея

Юлія Смаль – пише вірші і прозу для дітей і дорослих, журналіст, учитель, пластунка, організатор літературних майданчиків на фестивалях “Бандерштат”, учасниця фестивалів “Sevama fest”, “Рутенія”, “Трипільське Коло”, “Підкамінь”, “Свирж”, перемогла у конкурсі імпровізацій фестивалю “Ант-Р-Акт”, у конкурсі книги для дітей фестивалю “Абеткове Королівство”, активна учасниця літфоруму видавців (Львів), Медвіну (Київ), “Розумної ресторації”, проекту “Перезавантаження” на підтримку українського кінематографу. Юля Смаль більше відома творами для дітей, але 24 січня ми будемо насолоджуватися її неймовірно жіночною і проникливо-філософською поезією для дорослих.

Костя Балицький – пише римовані вірші і верлібри, студент магістратури, учасник фестивалів “Sevama fest”, “Рутенія”, “Трипільське Коло”, літфоруму видавців (Львів), Медвіну (Київ), проекту “Перезавантаження” на підтримку українського кінематографу.

Роман Коляда – піаніст-імпровізатор, композитор, (працює у стилі contemporary neo-romantic piano), народився 6 квітня 1976 року. Освіта: Національна музична академія ім.П.І.Чайковського, Історико-теоретичний факультет, (роки навчання: 1992-1997). Вчиться у КПБА (заочно).
Автор музики до вистави “Венера та інші” (2007 – Київський театр поезії “Мушля” під проводом Сергія Архипчука). Автор ідеї, музики та виконавець партії фортепіано, клавішних та відеопроектора (авторська система керування зміною слайдів) у аудіовізуальному перформенсі “Право на миттєвість” (покази відбувались у Києві та Харкові). Співавтор та учасник арт-перформенсів у Фонді сприяння розвитку мистецтв: музика + пластика, з Алесею Алісієвич (Білорусь); музика + поезія, з Євгеном Нищуком; музика + живопис з Леонідом Гопанчуком; музичний портрет (імпровізації на теми відчуттів від людини, що сидить навпроти).

Дискографія:
Офіційні релізи «Погляд в небо» (2008), «Танець любові та розлуки» (2009), «Янголи повертаються» (2011)
Неофіційні «Trinity» (2001), «Беззахисна ніжність Live!» (2006)
www.kolyada.com.ua

Назар Незнаний – пише поезії і прозу, автор і організатор фестивалю “День Незалежного Поета”, учасник фестивалів “Бандерштат”, “Sevama fest”, нечастий гість літературних вечорів із-за закордонних студій (Швейцарія). Він пише лірику, глибокофілософську поезію і есе, є автором уже трьох бірок поезій, які наповнені глибокою любов’ю і роздумами, за словами Тетяни Дігай (рецензента його третьої збірки) Назар Незнаний палко намагається протидіяти несправедливості світу, уникає публіцистки, віршів відкритого політичного спрямування, в образних засадах віршів цієї тематики переважає притаманна поетові алегорія символів. Його поезія живописна і музикальна.

Запрошує Sevama.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики