Катерина Єгорушкіна, Стефан Недериця. Будиночок з води

Катерина Єгорушкіна, Стефан Недериця. Будиночок з води. – Київ, 2011. (Серія «Музична казкотерапія для малят»)

«Будиночок з води» — це друга книжка із серії «Музична казкотерапія для малят», створена унікальним творчим тандемом письменниці Катерини Єгорушкіної та музиканта Стефана Недериці.

Цього разу Катя подарувала нам дивовижну історію про Хлопчика Ра, його дружбу з Дельфінятком і Школу Золотого Дельфіна, у якій уроки пізнаються легко й запам’ятовуються на все життя. Сила слова, чарівність музики та допомога щасливої зірки – ось те, що потрібно для втілення найбільшої у світі мрії!

Ця книжка допоможе дитині усвідомити силу слова і чутливість води до цієї сили, навчить відповідальності та справжньої дружби! Крім того, письменниця продовжує вже започатковану традицію у доступній та цікавій формі навчати дитину музичної грамоти.

Музикант і музичний терапевт Стефан Недериця саме для цієї книги уклав музичний альбом, у якому гармонійно поєднав класичну музику зі звуками дельфінів, китів, моря, океану, чайок… А молода талановита художниця Марися Рудська доповнила казковий світ «Будиночка» своїми ніжними та оригінальними ілюстраціями.

 

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики