Діти лишилися без казки

Дитячу передачу «Світанок», що впродовж тривалого часу з’являлася в ранковому ефірі телеканалу ICTV, таки закривають. Про це на власній сторінці на Facebook повідомив її ведучий Сашко Лірник (Олександр Власюк).

За словами Лірника Сашка, директор телеканалу ICTV Олександр Богуцький нічим не мотивує закриття програми, яку два тижні тому керівництво каналу публічно пообіцяло повернути до ефіру.

«Нарешті закінчена епопея із закриттям дитячої передачі “Світанок”, — пише Лірник Сашко. – Сьогодні мав зустріч із директором телеканалу ICTV. Перша його фраза:”Передачі не буде”. Отже, українську дитячу передачу на каналі ICTV закрито остаточно. І оголошення на сайті каналу про скоре відновлення “Світанку” — неправда. Хоча листи від дітей все приходять і приходять. А дітей обманювати не можна. Передачу треба зберегти. Для українських діток потрібні казки й доброта, а не тупі шоу й кіно про бандитів і мєнтів».

Нагадаємо, що місяць тому з ранкового ефіру телеканалу ICTV раптово й без пояснень зникла дитяча передача Лірника Сашка «Світанок», номінована цього року на престижну премію «Телетріумф». Щоразу ведучий у супроводі традиційної ліри півгодини розповідав дітям авторську казку в дусі української народної.

«ЛітАкцент».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики