«Сутінки» стануть телесеріалом

Керівник компанії Lions Gate Entertainment Corporation Джон Фелтгаймер (Jon Feltheimer) заявив, що у вампірської кіносаги «Сутінки» (The Twilight Saga) за однойменною тетралогією Стефані Маєр з’являться нові сіквели. Про це пише портал «OpenSpace.ru».

Раніше планували поставити остаточну крапку в «Сутінках» восени, коли на екранах з’явиться друга частина екранізації четвертого й останнього роману саги «Світанок» (Breaking Dawn). Утім, як зазначають у Lions Gate, компанія на цьому, швидше за все, не зупиниться. «Гадаю, друга частина «Світанку» збере у світовому прокаті понад 700 млн. доларів», – повідомив Фейлгаймер і додав, що фільм, що приносить такі прибутки, наділений величезним комерційним потенціалом.

Таким чином, Lions Gate сподіваються в майбутньому зробити за мотивами «Сутінків» телесеріал, адже фільми за книгами Стефані Маєр відзначаються разючою касовою стабільністю й цікавість до саги з роками аж ніяк не зменшилася.

Нагадаємо, що фільм «Сутінки. Сага. Світанок. Частина 1», що з’явився в кінотеатрах восени 2011 року, зібрав у світовому прокаті майже 700 млн. доларів і тим самим став одним із найбільш касових кінорелізів 2011 року. У свою чергу, друга частина фільму вийде на екрани 16 листопада 2012-го.

А тим часом творці серіалу «Шерлок» (Sherlock) за книгами Артура Конан Дойля офіційно заявили, що збираються знімати третій сезон. Трансляція 2-го сезону успішного серіалу закінчилася у Великобританії 15 січня 2011 серією «Рейгенбаський водоспад». У ній головний герой Шерлок Холмс, якого грає Бенедикт Камбербетч (Benedict Cumberbatch), помирає, як і в оповіданні Конан Дойля «Остання справа Холмса» (1893), за якою було знято серію. Утім, пізніше письменник «воскресив» свого героя, і той знову з’явився в оповіданні «Порожній дім», першому зі збірки «Повернення Шерлока Холмса» (1905).

Поки що не відомо, коли на екранах з’явиться третій сезон «Шерлока». Припускають, що це відбудеться не раніше 2013-го, оскільки актори, які грають головні ролі, наразі беруть участь у інших масштабних проектах.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року також відбулася прем’єра другої частини фільму “Шерлок Холмс” (Sherlock Holmes) із Робертом Дауні-мол. у ролі видатного детектива.

За матеріалами OpenSpace.ru.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики