«Наші в Парижі»: як це було

Книгарня «Є» та проект «Більше країн – Більше книжок» запрошують на зустріч із українськими письменниками з нагоди повернення з Паризького Книжкового Салону, яка відбудеться 22 березня.
Початок — о 18:30.

Учасники: письменники Марія Матіос, Лариса Денисенко, Євгенія Кононенко, Антон Кушнір, Євген Положій, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, видавець Анетта Антоненко. Модератор — Микола Кравченко.

15–17 березня 2012 р. в рамках однієї з найбільших книжкових виставок-ярмарків світу – Паризького Книжкового Салону буде презентована сучасна українська література з представленням франкомовного видання «Альманах української сучасної літератури», до якого ввійшли уривки творів шістнадцяти авторів. Мета видання – спроба ознайомити, в першу чергу, французьких видавців та літературних агентів з таким феноменом, як літературний процес в сьогоднішній Україні і дати їм можливість відчути «на смак» твори не тільки відомих авторів, а й молодих, які роблять перші творчі кроки, але вже отримали відзнаки на престижних вітчизняних літературних конкурсах. Альманах є спільним проектом видавців та дев’яти перекладачів, координатором якого виступила Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК), поліграфічний партнер видання – «Дорадо-Друк». Під час поїздки у Францію за участі українських письменників пройде засідання «Літературного клубу» в українській бібліотеці ім. Петлюри в Парижі, презентація в книгарні «Глоб» і автограф-сесії.

Під час звіту учасники поїздки розповідатимуть про свої враження від зустрічей в Парижі, будуть оголошені результати переговорів видавців та плани на майбутнє, а також представлені відео- та фотоматеріали з подій.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»
Вхід вільний.

Читайте також: Український «tranzyt» у Ляйпцигу.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики