«Сни Ганса Християна» – президентська «книжка року»

Леся Воронина з переможною книгою. Фото з сайту grani-t.com.ua

Книгу Лесі Ворониної і Катерини Штанко «Сни Ганса Християна» відзначено премією Президента України «Українська книжка року» в номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури», – зазначено на сайті видавництва “Грані-Т”.

Згідно з «Положенням про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року, щорічна премія Президента України «Українська книжка року» присуджується «з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи».

І хоча нова книжкова українська премія була започаткована ще три роки тому, лауреатів цього року визначали вперше. Засідання Комітету із щорічної премії Президента України «Українська книжка року» під головуванням письменника, кінодраматурга, голови Комітету Івана Драча відбулося 2 лютого в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України. Переможці у трьох номінаціях («За видатні досягнення у галузі художньої літератури», «За вагомий внесок у розвиток українознавства» та «За сприяння у вихованні підростаючого покоління») визначалися таємним голосуванням.

Нагадаємо, що раніше книгу Лесі Ворониної та Катерини Штанко було визнано витвором книжкового мистецтва не лише на вітчизняному, а й на міжнародному рівні (дипломи «Оригінальний дизайн книги» та «Краща дитяча книжка» на конкурсі «Книжковий дивосвіт України», Ґран-Прі Національного конкурсу «Краща книга України-2009», Диплом І-го ступеня VІ Міжнародного конкурсу країн-участниць СНД «Мистецтво книги» у номінації «Книга для дітей та юнацтва»).

Нагородження переможців відбудеться 26 травня в День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.

Джерело: «Грані-Т».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики