Винничук запрошує на День народження!

Юрій Винничук. Фото Макса Руденка

Книгарня “Є”, літературна аґенція “Піраміда” та видаництво “Фоліо” запрошують Вас на творчий вечір Юрія Винничука, присвячений 60-літтю письменника, який відбудеться 21 березня.
Початок — о 18:00.

Протягом творчого вечора йтиметься, зокрема, про нововидані книжки Юрія Винничука: одна з найкращих книг Юрія Винничука «Вікна застиглого часу» має щасливу долю: вона користується великою популярністю серед читачів, зазнала декількох перевидань в Україні і перекладена англійською мовою під назвою «The windows of time frozen and other stories» (2000). У цій книзі Юрій Винничук показав себе як неперевершений майстер оповіді, отож, літературна аґенція «Піраміда» знову випускає її у світ на ювілей письменника.

Також видавництво “Фоліо” до 60-річчя письменника видало книжку “Весняні ігри в осінніх садах” російською мовою. За унікальну еротичність та відвертість твору автор у свій час накликав на себе цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це — мистецьки написана сповідь головного героя, сповнена іронії та самоіронії, комедії та драми…

***
Адреса книгарні «Є»:
Львів, просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Читайте також:
Юрій Винничук: «У нас має бути гонор»

Містифікатор Винничук

Винничука звинувачують у порнографії

Оптимізм, казковість і загадки Юрія Винничука

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики