Володимир Штанко – у «Почесному списку» ілюстраторів

Український художник та ілюстратор дитячих книжок Володимир Штанко опинився у «Почесному списку» найкращих сучасних книжок для дітей 2012 року.

Список блискуче написаних, ілюстрованих і перекладених книжок для дітей укладає міжнародне журі літературної премії імені Г. Х. Андерсена, яку також називають «Малою Нобелівською премією».

Книжка, що фігурує у «Почесному списку» 2012 року, – «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя (К.: Грані-Т, 2010).

У коментарі «ЛітАкценту» Володимир Штанко розповів, що здивований із того, що його робота потрапила до такого престижного рейтингу. «Звісно, я чув про премію імені Андерсена й існування «Почесних списків», та аж ніяк не сподівався, що моя книжка потрапить саме до цього списку», — сказав Володимир Штанко.

Нині художник завершує роботу над новою книгою Лесі Ворониної. «Це дві фантастичні повісті, які вийдуть під однією обкладинкою – «Таємне товариство боягузів» і «Таємне товариство брехунів». Книжка буде чорно-білою і також побачить світ у видавництві «Грані-Т», — розповів Штанко.

Повний список найкращих сучасних книжок для дітей 2012 року дивіться на сайті IBBY.

Довгий список премії Андерсена дивіться в рубриці “Щойно”.

Читайте також статтю Анастасії Денисенко «Художник як співавтор» у рубриці «Літачок».

За матеріалами IBBY.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики