Новий «капосний» Андрусяк

17 березня о 12:00 у столичному руському клубі «КультРа» (вул. Володимирська, 4) відомий письменник та улюбленець дітлахів Іван Андрусяк презентує нову бешкетницьку книжку «Вісім днів із життя Бурундука». Це – шкільна історія, повість із життя сучасних українських школярів, яка оповідає про їхні реальні клопоти й радощі, каверзи й успіхи, мрії та способи їх осягнення. Прототипом головного героя книжки став сам Іван Андрусяк… у дитячі роки.

Книжка «Вісім днів із життя Бурундука» побачила світ у серії «Граней-Т» «Книготерапія» – а отже, крім художнього твору, який буде не лише цікавим, а й повчальним для юного читача, тут є ще й предметна фахова розповідь про одну з важливих проблем у становленні дитини, звернена передовсім до батьків. Цього разу психолог-казкотерапевт Катерина Єгорушкіна в післямові обговорить із вами проблему «своєї й позиченої мети».

Проілюструвала книжку художниця й поетка Ганна Осадко.

Під час презентації книжки на вас чекають ексклюзивна розповідь Івана Андрусяка про його «бурундучасте» дитинство, професійні поради Катерини Єгорушкіної, «зайчикові» ігри та книжкові подарунки від «Граней-Т».

Вхід вільний.

 

Читайте також:

«Шукати свою гармонію – і мислити…
» — інтерв’ю з Іваном Андрусяком.

«Дуже серйозно про книжки серйозного дитячого поета Івана Андрусяка» — про Андрусяка – дитячого письменника.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики