Маркес надихнув дизайнера одягу на нову колекцію

Фото: guardian.co.uk

Роман Ґабріеля Ґарсіа Маркеса «Кохання в часи холери» надихнув відомого дизайнера модного одягу Карлоса Кампоса на створення нової колекції одягу, – пише видання The Guardian.

«Книга Ґарсіа Маркеса – напрочуд романтична любовна історія чоловіка, який чекає 50 років, щоби зізнатися жінці в коханні. Нам хотілося взяти цей сюжет і завдяки фантазії поєднати в ньому романтику й реалізм», – розповів 40-річний Карлос Кампос, який уперше прочитав книгу Маркеса ще підлітком.

На колекцію Карлоса Кампоса схвально відгукнулася нью-йоркська критика, зазначивши, що «одяг – як поезія, а деталі – як роман».

За словами дизайнера, червоні деталі на тканинах стриманих тонів, як ось – брудно-пісочний, теракотовий, бордовий, кремовий і синій, – використані тому, що це «кольори любові, пристрасті, крові».

До слова, Маркес – далеко не єдиний письменник, який надихає Карлоса Кампоса на створення нових ліній одягу. Торік натхненником виступив Пабло Неруда; колекцію, яку створив дизайнер під впливом його творів, було пошито з матеріалів, що походять із місць, якими мандрував Неруда. Кольорову гаму було обрано також тематично: зелений – на знак кольору чорнил, якими писав свої вірші поет.

Нагадаємо, що в жовтні 2011 року український дизайнер Ольга Громова презентувала колекцію «Фатальні стратегії». «Натхненником» цієї колекції одягу став французький філософ Жан Бодріяр.

За матеріалами The Guardian.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики