Кохання в часи бароко

Книгарня «Є» та літературна агенція «Піраміда» запрошують Вас на презентацію книжки Володимира Даниленка «Кохання в стилі бароко», яка відбудеться 14 березня.
Початок – о 18:00.

Одним з найкращих романів Володимира Даниленка «Кохання в стилі бароко» вийшов 2009 року і надзвичайно швидко став раритетним виданням, і лише нещодавно був перевиданий у серії «Приватна колекція» разом з іншими текстами письменника. Це любовний детектив, побудований на кросворді, пов’язаний з київською архітектурою та ландшафтом. Та передовсім «Кохання в стилі бароко» пронизано тугою за великою любов’ю, яка пробуджує в людині глибокі переживання і наповнює кожну мить відчуттям своєї неповторності. До книжки увійшло також оповідання, у якому зображено парадоксальні форми стосунків між чоловіком і жінкою.

Суворий реалізм, містика, іронія, тонка психологічна пластика письма у поєднанні із загадковими сюжетами витворюють багатоликий міф сучасного світу, який розривають інформаційні технології, егоїзм, споживацтво, самотність і гострий дефіцит любові.

На зустрічі читачі також зможуть почути думки письменника про літературну творчість та її місце у сучасному світі.
***
Адреса книгарні «Є»:
Вінниця, вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Читайте також рецензію Ярослава Поліщука на книгу «Кохання в стилі бароко» Володимира Даниленка.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики