Агов, Тараси!

Автопортрет Тараса Шевченка

Поетичний марафон «Віршень» та літературний портал «Друг Читача» скликають тезок і двійників Тараса Шевченка!

Час: 10 березня 2012, субота, о 12.00
Місце: біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові (сквер навпроти «червоного» корпусу КНУ)

Минулого року було втілено два знакові проекти, спрямовані на популяризацію творчості Тараса Шевченка. Це «Ім’я Тараса – дух його!», яких закликав до об’єднання та порозуміння повних або часткових тезок Кобзаря, та Перший всеукраїнський конкурс двійників Тараса Шевченка, який викликав справжній ажіотаж у ЗМІ. Цього року ці дві акції спробують об’єднатися, щоб І ТЕЗКИ, І ДВІЙНИКИ прочитали поезії свого духовного батька, поспілкувалися з сучасними письменниками і, врешті, між собою.

Отже, всі, хто – Тарас, Тарас Григорович і Тарас Григорович Шевченко, хто – просто Шевченко, і хто бачить щодня у дзеркалі людину, схожу на нашого великого Поета, хто з якихось причин не потрапив минулого року на наші заходи, ми на вас чекаємо!
«Віршень» – літературний мега-марафон, організатори якого оголосили березень Місяцем української поезії – «віршнем». «Українці – нація з поетичним світоглядом. Поезія глибинно вплелася у нашу ментальність. Невже ми забули про це? Якщо так, то добрим нагадуванням стане перший в українській історії літературний мега-марафон «Віршень», який триватиме у Києві та інших містах з 1 березня до 7 квітня 2012 року», – зазначають організатори марафону і планують начитати не менше 500 поетогодин!

Читайте також:
Америка відкриє Шевченка.

Боротьба за Шевченка.

Лікар Хаус популяризує Кобзаря.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики