Бетмен – герой коміксів №1

Бетмен. Фото: geek-art.net

За результатами голосування журналу Comic Heroes комікс-героєм №1, обійшовши Людину-Павука й Супермена, став Бетмен.

Це не перший рейтинг такого типу: 2008 року журнал Empire поставив Бетмена на 2-ге місце після Супермена у списку 50 найбільших персонажів коміксів, а Залізна Людина у травні 2011-го очолила топ-100 персонажів коміксів усіх часів за версією сайту Imagine Games Network.

Редактор Comic Heroes Джес Бікгем (Jes Bickham) заявив, що його не дивують результати голосування, оскільки створений 1939 року персонаж був «просто найкласнішим і найцікавішим супергероєм», до того ж, із власним маршалком.

За словами Бікгема, в Бетмена «немає надзвичайних можливостей; він викручується завдяки розуму, кмітливості й умінням. Він похмурий, трагічний, його терзають сумніви, але він однаково найкращий із нас. У нього найкращий костюм і ґаджети». Крім того, в Бетмена є не один яскравий антагоніст (Джокер, Дволиций та ін.).

Цікаво, що до списку якимось чином проник єдиний персонаж європейських графічних романів, зовсім не схожий на супергероя, — Тінтін, який зайняв 6-те місце. Очевидячки, це сталося завдяки новому фільму Стівена Спілберґа.

Черговий фільм про Бетмена (реж. Крістофер Нолан) – «Темний лицар: відродження легенди» (The Dark Knight Rises) вийде у прокат наприкінці липня 2012 року.

Подаємо топ-10 героїв коміксів усіх часів за версією Comic Heroes:

1. Бетмен (Batman);
2. Людина-Паук (Spider-Man);
3. Супермен (Superman);
4. Росомаха (Wolverine);
5. Суддя Дредд (Judge Dredd);
6. Тінтін (Tintin);
7. Капітан Америка (Captain America);
8. Чудо-Жінка (Wonder Woman);
9. Привид (The Spirit);
10. Щось (The Thing).

Джерело: OpenSpace.ru.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики