«Приватний театр» Юлії Мусаковської

Книгарня “Є” та видавництво “Смолоскип” запрошують Вас на презентацію поетичної збірки Юлії Мусаковської “Маски”, яка відбудеться 26 квітня.
Початок — о 18.30.

Юлія Мусаковська — львів’янка, поетка, перекладач, піар-фахівець, віднедавна — молода мама. Авторка двох збірок віршів: «На видих і на вдих» (К.; «Факт», 2011) і «Маски» (К., «Смолоскип», 2012). Лауреатка багатьох літературних конкурсів, зокрема, за збірку «Маски» — ІІ премія видавництва «Смолоскип» та І премія конкурсу «Витоки» від Острозької академії. Книжка була представлена на Форумі видавців у Львові минулого року, проте це перша повноформатна презентація та зустріч із авторкою після тривалої перерви.

«Маски» – не просто збірка поезій, а інтригуюча гра на три дії, де співіснують денні й нічні декорації, лірична драма й містичні інтермедії. У темних коридорах та вузьких вуличках зустрічаються заблукалі пілігрими, архетипні жінки, привиди та інші химерні істоти. Викриття — це можливість зазирнути між рядків цієї поетичної збірки, за лаштунки так званого «маленького приватного театру», як назвала книжку Наталка Білоцерківець, авторка передмови. А, може, цей театр із його персонажами та символікою — не що інше, як маленька модель зовнішнього світу?

***
Адреса книгарні «Є»:
Львів, просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики