Користувачі Kindle обрали «Голодні ігри»

Сюзанна Коллінз. Фото: hungergamesarena.com

Інтернет-книгарня Amazon.com назвала американську письменницю Сюзанну Коллінз (Suzanne Collins) найпопулярнішою авторкою творів для бук-рідера Kindle. Так, її трилогія для підлітків «Голодні ігри» (The Hunger Games, 2008) одержала статус найпопулярнішої книжки серед користувачів бук-рідера Kindle, — повідомляє портал Readers Read.

«Безперечно, «Голодні ігри» стали світовим феноменом, і нас тішить той факт, що все почалося з чудової книжки! – розповідає редакторка відділу книжок для підлітків на Amazon.com Джессіка Шейн (Jessica Schein). – Ця книжка промовляє до читачів різного віку – дорослих і підлітків – і з рейтингу топ-20 на Amazon’і можна помітити, що книга причаровує читачів по всій країні. Усі книжки трилогії є бестселерами в паперовому варіанті й у форматі бук-рідера Kindle, а тепер читачі Amazon’у зробили Сюзанну Коллінз авторкою, твори якої є найбільш популярними серед користувачів бук-рідера Kindle».

Сюзанна Коллінз написала свої «Голодні ігри» у 2008 році. З того часу у США й Канаді продано 2,9 млн. примірників, книжку перекладено на 27 мов у 40 країнах. Понад 100 тижнів книжка трималася в переліку бестселерів за версією видання The New York Times. Загалом у світі продано 10 млн. примірників книжки. Українською мовою «Голодні ігри» побачили світ у видавництві «Країна мрій».

Днями в український прокат вийшла екранізація трилогії Сюзанни Коллінз.

2010 року журнал Time назвав Сюзанну Коллінз однією з найвпливовіших осіб світу.

Нагадаємо, що видання Flavorwire назвало головну героїню «Голодних ігор» Кетніс Евердін однією з десяти найсильніших жіночих характерів у літературі.

За матеріалами Readers Read.

Читайте також: Чекаючи на Стівенсона, або Острів, де не шукають скарби.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики