Стартувала «Борода Ґутенберґа»

У рамках Третього фестивалю молодих видавців і редакторів «Штурмові загони Ґутенберґа!» оголошується Конкурс альтернативних студентських наукових робіт (есе, статті, фото, відео), що стосуються видавничої справи у всіх її проявах та напрямках.

Обмежень для творчої думки та її вираження – немає.

Неодмінною умовою є оригінальність поглядів, відсутність граматичних помилок,
орієнтування у темі робіт.

Найкращі з них, відібрані журі, опиняться на сторінках збірника поряд із публікаціями відомих людей у сфері видавничої справи, дизайну видання та журналістики.

Правила проведення конкурсу:

1.    Конкурс проводиться в рамках щорічного Фестивалю молодих видавців та редакторів при Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2.    До участі в конкурсі приймаються роботи, які відповідають наведеним нижче вимогам:

•    форма роботи: есе, стаття, журналістські розслідування, цикл фотографій, малюнків, дизайнерських робіт, тематичне відео тощо(до 5 хв.);
•    тематика: роботи мають безпосередньо стосуватися видавничої справи – газетно-журнальних видань, книжкової справи, електронних ресурсів, реклами та промоцій видавничої справи, дизайну, шрифтознавства, читання, історії, менеджменту, книжкової журналістики, букіністики, книгорозповсюдження  тощо;
•    цінуємо: актуальність теми, глибину розкриття проблеми, оригінальність виконання, креатив, неординарний підхід до розкриття теми;
•    раніше ваші роботи могли вже бути оприлюднені.

3.    Останній термін подачі – 10 квітня 2012 року.

4.    Оргкомітет може надіслати ваші роботи вам же на редагування/доопрацювання.

5.    Роботи-переможці будуть видані в одному «Захалявному диску видавця» з працями відомих людей у сфері видавничої справи, дизайну, журналістики. Диски будуть безкоштовно розповсюджуватися на Фестивалі.

6.    Найкращі автори будуть нагороджені почесними дипломами та призами від найбільших видавництв і представницьких організацій видавців України і не тільки. Учасники будуть запрошені на вручення подарунків та відвідання усіх заходів Фестивалю.

7.    Роботи надсилати на електронні адреси:
Оля Мілянович, milianovich.o@gmail.com;
Наталка Мехед, natalia_meched@ukr.net.

Читайте також: Замість рефератів – статті для «Вікіпедії».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики