«Їжак» організовує дитячу школу письменництва

Оргкомітет Літературної премії «Великий Їжак» обіцяє організувати також «Малого їжака» – конкурс для дітей, перемога в якому означатиме участь у всеукраїнській дитячій літній літературній школі. Про це на прес-конференції у Львові повідомила президент «Великого Їжака» Маріанна Кіяновська, — пише ZIK.

За словами Маріанни Кіяновської, члени організаційного комітету мають у планах організувати дитячу версію літпремії – «Малий Їжак». До участі в конкурсі заохочуватимуться діти з прикладами, власне, літературного, а не шкільного письменства. Тобто, не шкільні твори, а казки, вірші, пісні, оповідання тощо.

Для дітей, які пройдуть відбір на «Малого Їжака», хочуть організувати літню літературну школу – двотижневу чи десятиденну. Там майбутніх літераторів навчатимуть писати, ділилися своїми секретами майстерності і письменницькими прийомами.

Але це дуже коштовний проект, — каже Кіяновська. Загалом для того, аби втілити ідею в життя, потрібно не менше 300 тис. грн. Тож нині організатори літпремії раді будуть підтримці спонсорів і меценатів.

Нагадаємо, що вчора премія «Великий Їжак» визначила короткий список претендентів на головну нагороду. До списку фіналістів увійшла 14 книжок 9 українських сучасних дитячих письменників.

Джерело: ZIK.

Читайте також:

Світло в тумані

В Україні «виживе» тільки дитяча книжка?

Українська дитяча книжка: політ нормальний, дрейфуючий

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики