Літпроект «Звук»

26 липня Катя Бабкіна і Маша Драгіна запрошують на літературний проект 50/50 «Звук».

Вечірка ЗВУК – це мінімалістичний поетичний перформанс, створений у взаємодії з сучасними DJ та саунддизайнерами. Поезія і музика в проекті навмисне не перетворюються на спів, але залишаються звуком, який стає додатковим сенсом.

Проект 50/50 – це відображення мовної буденності Каті Бабкіної і Маші
Драгіної. Одна україномовна, друга російськомовна, але вони не створюють полеміки – вони органічно спілкуються. 50/50 – це співвідношення модного та інтелектуального в їхньому житті, де існує баланс між споживанням і творенням. 50/50 – це співвідношення особистого і соціального в текстах, де інтимна відвертість часто йде поруч з активною соціальною позицією. 50/50 – це близька до досконалої пропорція світлотіні, смаку, емоцій. Можливість вибору, свобода і відповідальність за свої дії, нехай навіть часто надто легковажні на думку оточення.

Катерина Бабкіна – журналіст, письменниця. Авторка книг “Вогні святого
Ельма”, “Лілу після Тебе”, “Гірчиця”. Вірші перекладено російською, англійською, шведською, німецькою, польською. Співпрацює із українськими та світовими періодичними виданнями як журналіст і колумніст, пише п’єси та кіносценарії.
Марія Драгіна, журналіст, редактор, поет, мандрiвник, спортсмен. Останнім часом працює в галузі реклами і телебачення.

26 липня, четвер
20.00
Клуб “СТАРТ”
(Маршала Рибалка, 2)

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики