Золота Булава в Івано-Франківську

Василь Хитрук. Фото з сайту list.if.ua
Василь Хитрук. Фото з сайту list.if.ua

Книгарня «Є» в Івано-Франківську запрошує на презентацію книги Василя Хитрука «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи», що відбудеться 11 липня.

Нова книга «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи» відомого дослідника древніх цивілізацій світу Василя Хитрука — вченого етноісторика з України — писалась близько 30 років. Вперше у світовій філософсько-літературознавчій індоєвропеїстиці та етноісторії відкривається життєвий світ народів індо-аріки як лінії духо-матеріальної мирно-цивілізаційної еволюції починаючи з Палеоліту.

Книга «Золота Булава» змінює стереотипи науки, етноісторії, культури і духовності. Квона пропонує панорамний погляд на життя людства та його основоположні літологічні метанаукові принципи процвітання і щастя. Під новим духовним світлом розглядається духовний код України як «кузні народів» та пов’язана з цим історія атлантів, оріїв, укрів-брагманів, лелегів-слов’ян, трояно-етрусків-італів, сколотів-кельтів, гетів, сармато-скіфів, антів…

«Золота Булава» також містить понад 300 унікальних ілюстрацій.

Книгу презентуватиме її автор Василь Хитрук – перекладач, філософ-українознавець, один із зачинателів нової духовності, української державності і Просвіти 80-90-х років.

***
Адреса Книгарні «Є»:
 м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.

Початок о 18:00.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики