Розпочався Всеукраїнський тур дитячих письменників

Сьогодні, 17 квітня, розпочинається тур дитячих письменників українськими бібліотеками, що його організовує літературна премія «Великий Їжак». Перший пункт призначення – Полтава. Тут українські дитячі письменники, фіналісти премії «Великий Їжак», яка присуджується сучасному дитячому письменнику за найкращу книгу, – Сашко Дерманський, Дзвінка Матіяш і Олекса Росич – матимуть зустрічі з дітьми в Полтавській обласній бібліотеці та в кількох місцевих школах.

У середу, 18 квітня, учасники туру вже будуть у Харкові, де вранці заплановано зустріч із бібліотекарями міста (9:00) та учнями середнього шкільного віку (1:.00) в одній із міських бібліотек.

Наступна зустріч – 18 квітня о 12-й годині в Харківській книгарні Є, де відбудеться прес-конференція з фіналістами «Їжака», на яку завітають Марина Павленко, Сашко Дерманський, Дзвінка Матіяш, Олекса Росич, харків’янин Валентин Бердт, а також директор премії, письменниця Маріанна Кіяновська і письменник Сергій Жадан.

Далі, о 15:00 – зустріч письменників із дітьми в обласній бібліотеці, а ввечері 18 квітня, о 17:00, у книгарні Є відбудеться зустріч дитячих письменників із маленькими читачами та їхніми батьками.

Уранці 19 квітня група письменників – уже в Донецьку, точніше, в Макіївці, де відбудеться зустріч із учнями, далі – лекція в Донецькому державному університеті на тему уявлення про канон і сучасну українську літературу для дітей та юнацтва з представленням фіналістів премії перед майбутніми вчителями.

О 13:00 – прес-конференція в Донецькому прес-клубі за участі Марини Павленко, Сашка Дерманського, Дзвінки Матіяш, донеччанина Олекси Росича, Валентина Бердта, директора премії Маріанни Кіяновської.

О 15:00 Сашко Дерманський і Олекса Росич мають зустріч із маленькими читачами у книгарні-клубі «Птичкин дом», а решта учасників туру – з учителями й методистами шкіл і бібліотек Донецька.

20 квітня автори-фіналісти премії «Великий Їжак» – у Києві, де також відбудеться низка зустрічей із читачами і прес-конференція за підсумками поїздки.

З Харкова, Полтави, Донецька розпочинається письменницький тур країною.

Інформація: літературна премія «Великий Їжак».

Читайте також:

Світло в тумані

«Їжак» організовує дитячу школу письменництва

В Україні «виживе» тільки дитяча книжка?

Українська дитяча книжка: політ нормальний, дрейфуючий

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики