«Дон Кіхот» нон-стоп!

Зображення з сайту sbaspanish.wikispaces.com

Сьогодні в Києві розпочинаються читання «Дон Кіхота» Мігеля де Сервантеса двома мовами – іспанською та українською. Акція за назвою «Друге безперервне читання Дон Кіхота» відбудеться в Національний музей літератури України (вул. Богдана Хмельницького, 11), триватиме впродовж двох днів і завершиться на ранок третього, о 10:00 27 квітня.

Нагадаємо, що безперервне читання «Дон Кіхота» в Києві відбуваються вдруге. Захід організовано спільно з Посольством Іспанії в Україні до Міжнародного дня книги. Ця унікальна акція відбувається в 15 країнах Європи. Мета – долучити якомога більше шанувальників літератури до глибшого пізнання вершинного твору світової літератури.

Як повідомляють організатори, серед учасників буде розіграно подорож до Іспанії на двох. Участь у читаннях вільна участь для всіх охочих, утім, слід попередньо записатися за адресою emb.kiev.cult@maec.es.

У програмі заходу, крім читань «Дон Кіхота» Мігеля де Сервантеса, передбачено також відкриття художньої виставки Антоні Міро «Влада уяви» та експозиція ілюстрацій до Дон Кіхота (видання Ібарра1780 року), виступи Сашка Лірника, концерт гітариста Андрія Остапенка, кінопокази, майстер-клас фламенко, конференція «Український Дон Кіхот» (доповідає провідний іспаніст Олександр Пронкевич), гра в «Мафію» тощо.

Детальну програму заходів дивіться в рубриці «Незабаром».

Телефон: (044) 391 30 25

Джерело: «ЛітАкцент».

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики