Андрухович завітає до «інтимної» Вінниці

Юрій Андрухович. Фото Макса Руденка

Книгарня «Є», агенція подій «Артполе» та Міжнародний поетичний фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ» запрошують Вас на презентацію книги Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст», яка відбудеться 3 червня.
Початок – о 14:00.

Юрій Андрухович – культовий сучасний український письменник. Його називають «патріархом сучасної української літератури», — все через діяльність у складі угруповання «Бу-Ба-Бу». «Лексикон інтимних міст» Юрія Андруховича став головною подією літературного 2011—2012 року. Це текст химерного жанру. Комусь він нагадає роман, іншим – збірку есеїстики чи взагалі поезію в прозі. «Лексикон» – це книжка про 111 міст світу. Літературний географічний атлас, який можна безкінечно гортати в будь-якому порядку. Подорож зі Львова до Києва, з Лондона до Парижа, з Єнакієвого до Ужгорода.

«Лексикон інтимних міст» став першим прозовим книжковим проектом, який був реалізований Міжнародним поетичним фестивалем «MERIDIAN CZERNOWITZ», що відбудеться цього року з 6 по 9 вересня у м. Чернівці.

У квітні пройшов «Лексикон-тур» Юрія Андруховича 9 містами України, наразі ж письменник представляє нову медіавиставу «Абсент», створену разом з польським гуртом «Karbido» та агенцією «Артполе».
***
Адреса книгарні «Є»:
Вінниця, вул. Соборна, 89.
Вхід вільний.

Читайте також: Андрухович знову відреагував на «Золоту бульку»

Читайте відгук Леся Белея на книжку Юрія Андруховича: Лексис богемное правильния синтагма

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики