Глиняне свято для найменших

Фото: artiya.com.ua

До Всесвітнього дня захисту дітей у неділю, 3 червня, о 14:00 у книжковій кав’ярні «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри 10) відбудеться творче, веселе й корисне свято для маленьких та їхніх батьків. Гості події потраплять на незвичайну презентацію української книжечки-казки від Ільки Капки «Пічек та вовняні шкарпетки».

«Пічек та вовняні шкарпетки» — казочка про те, як з’явилися дитячі вовняні шкарпетки; виявилося, що наснилися вони звичайній мамі звичайної дівчинки на ім’я Дарка. Чи може й не наснилися, а карпатський вітерець нашепотів історію про кмітливе мишенятко Пічека й волохате сімейство овець, про те, чому вівці перелякалися перукарок, і навіщо їм знадобилися шезлонги для засмаги?

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» та Ольга Адам влаштують для дітей майстер-клас, на якому вони виліплять героїв казки – овечок – зі справжньої глини. Подію доповнить виставка яскравих оригінальних шкарпеток від майстрів Марії Друганової, Вероніки Коломієць та Анастасії Овчиннікової, а також тематичне дитяче меню від букарні «Бабуїн».

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» та майстриня Ольга Адам запропонують дітям зробити героїв книжки відчутними, зліпивши овечок зі справжньої глини. Це дуже легко, цікаво та весело й головне – дитина зможе залишити свій витвір на згадку!

Участь у майстер-класі безкоштовна, але всі охочі зможуть долучитися до соціального проекту клубу «Арт і Я», зробивши внесок у будь-якому розмірі на творчі матеріали для дітей, які лікуються в «Охмадиті».

Зареєструватися можна за лінком або по телефону: 098-635-48-46

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики