«Кінець світу» від «Фоліо»

Видавництво «Фоліо» запрошує на презентацію нової книги  письменника, вченого, політика, дипломата Василя Базіва “Кінець світу. До і після…” (Сага про космологічну долю людства у двох томах )

“Кінець світу. До і після” – сага про космологічну долю людства у двох томах, у якій автор подає власну фундаментальну версію покликання Людини. Перший том, що вийшов на початку 2012 року, містить документальне дослідження створення світу та людства, пропонує ексклюзивну матрицю численних земних цивілізацій.
У другому томі, що виходить напередодні “кінця світу” за “Каландарем майя”, автор у процесі освоєння цього феноменального вчення галактичних блукальців безпосередньо на їхній батьківщині на півострові Юкатан, на основі аналізу вершинних досліджень сучасної науки, а також у царині власних креативних візій, приходить до висновку, що “кінець світу” – це Кінець епохи здичавилого роду хомо сапієнс, і Початок на планеті Земля постлюдства, поіменованого люденами. Те, що вершиться на нашому віку, за значимістю дорівнює народженню життя на Землі і створенню Творцем Людини.

Василь Базів – автор роману “Хрест”, який вийшов друком у видавництві “Фоліо” у 2011 року і готується до видання у Лондоні англійською мовою, – знаний в Україні та за її межами політик, дипломат, вчений, письменник, візіонер. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного та Повноважного посла. Професор міжнародного університету “Україна.

Презентація відбудеться 21 грудня о 16:00 у «Книгарні #1» (пр. Московський, 10 Б), ст. м. Петрівка (вихід біля Господарського ринку)

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики