Воркшоп з авторського права у Львові

15-16 грудня 2012 року у Львові відбудеться воркшоп з авторського права, умов праці та можливостей колаборації для письменників і перекладачів художньої літератури «Сучасні умови та можливості співпраці».

Воркшоп проводиться в межах проекту Book Platform фонду Next Page (Болгарія), який реалізовується за підтримки програми Східного партнерства Європейського Союзу. Основна ідея проекту Book Platform – сприяти розвитку книжкової сфери у Вірменії, Україні та Грузії. Партнером проекту в Україні є ГО «Форум Видавців».

До участі у воркшопі запрошуються письменники та перекладачі художньої літератури. Кількість учасників обмежена – 20 осіб. При відборі учасників перевагу матимуть заангажовані у питаннях соціальної ролі автора та перекладача та/або ті, хто співпрацюють з іншими у часописах, об’єднаннях, фестивалях. Для участі потрібно надіслати заповнену анкету разом із CV до 2 грудня 2012 на адресу ilepska@bookforum.com.ua.

Форум видавців запрошує письменників та перекладчів зголошуватися до участі, а керівників організацій/фестивалів поширити інформацію між зацікавленими особами.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики