Біографія випадкового чуда Тані Малярчук

Таня Малярчук. Біографія випадкового чуда. — Харків: КСД, 2012

«Біографія випадкового чуда» – саме таку незвичайну назву має нова книжка письменниці Тані Малярчук. Роман щойно вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», перший наклад становить 7 тисяч примірників. Перші презентації книжки відбудуться на початку осені у Київі та Львові під час «Форуму Видавців».

Якби Амелі Пулен народилася в СРСР, це була б її біографія – саме так можна сказати про головну героїню Лєну з нового роману Тані Малярчук «Біографія випадкового чуда». Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Лєна облишила молитися — і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала Божа Матір у жовтій хустці, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках. Тож і сама Лєна береться до добрих справ – починає опікуватись людьми, які з кожною пляшкою все більше втрачають людську подобу, і рослинами, на які поступово перетворюються покинуті напризволяще каліки. І виявляється вона теж здатна на маленькі дива.

Варто сподіватися, що свіжий ковток якісної сучасної української прози від Тані Малярчук буде з задоволенням прийнято і читачами, і критиками. А вже восени буде проведено авторський тур по містах України, у рамках якого планується презентація книжки «Біографія випадкового чуда», зустрічі Тані Малярчук з читачами та автограф-сесії.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики