Винничук у Франківську

Книгарня «Є» та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію книг двох відомих українських письменників – Юрія Винничука та Андрія Куркова, що відбудеться 24 жовтня.

Події у новому романі Юрія Винничука «Танго смерті» розгортаються у двох сюжетних зрізах. У сучасному Львові і під час Другої світової. Четверо друзів – українець, поляк, німець і єврей, батьки яких були бійцями армії УНР і загинули у 1921 р. під Базаром, – переживають різноманітні пригоди, закохуються, воюють, але за будь-яких катаклізмів не зраджують своєї дружби. Чи зможе “Танго смерті» заново з’єднати друзів у вже зовсім іншому світі?

У романі Андрія Куркова «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» переплітаються дійсність і вигадка, там немає межі між реальністю і сюрреалізмом. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили… американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, які жадають вилікуватися…

Під час презентації ви зможете поспілкуватися з письменниками Юрієм Винничуком та Андрієм Курковим, а також дізнатися більше про їхні нові задуми.

***
Адреса Книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ,
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.
Початок – о 18:00.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики