«П’ята Нога» Андрєя Родіонова на «Молодості»


У Київ приїздить один із найвідоміших російських поетів-двотисячників Андрєй Родіонов. У рамках Міжнародного кінофестивалю «Молодість» він презентує найбільший у Росії фестиваль відеопоезії «П’ята Нога», проведе відкритий майстер-клас, а також – сольний поетичний вечір.

Поет, автор шести книжок і організатор різноманітних літературних заходів, Андрєй Родіонов має чим зацікавити. Перш за все, звісно, віршами. По-друге, тим, як він їх читає. І те, і інше – крута мішанина не для легкодухів. Творчість Родіонова резонує з актуальними подіями – її навіть можна назвати злободенною. Він – урбаніст і водночас тонкий лірик – у дечому продовжує традиції неприборканого російського авангарду початку ХХ століття, а в дечому – сентиментальну відстороненість пізньорадянських мітьків. Його поетичні виступи, пронизані стихійною театральністю, нерідко перетворюються на розгорнутий спонтанний перформанс.

21 жовтня о 16:00 у Домі освіти і культури «Майстер Клас» відбудеться розмова з Андрєєм Родіоновим «Про мистецтво поєднання поезії та кіно, живих аудіо і відео форм у сучасних арт-проектах». Учасники зможуть безпосередньо поспілкуватися з одним із найактивніших культуртрегерів Росії.

Дім освіти і культури «Майстер Клас», вул. Лаврська, 16А (колишня І. Мазепи, 34).

Робоча мова: російська.

Вхід вільний.

Експортну програму фестивалю відеопоезії «П’ята Нога» Родіонов представить на МКФ «Молодість» як організатор. Київська публіка побачить найкращі роботи з попередньої фестивальної селекції та найкращі ролики за всю його історію, обрані глядацьким та професійним журі. Відеопоетичні програми «П’ятої Ноги» демонстрували на Московському МКФ, Венеційському Бієннале, на Лондонському книжковому фестивалі тощо. Презентація відбудеться 22 жовтня о 19:45.

Культурний комплекс «Кінотеатр Київ» (вул. Велика Васильківська (колишня Червоноармійська), 19), у залі «Синематека». Квитки – у касах кінотеатру.

На наступний день, 23 жовтня, у тому ж місці і в той самий час, можна відвідати сольний поетичний вечір Андрєя Родіонова й наживо побачити, що таке «новий епос» у літературі. Початок – о 19:45.
Культурний комплекс «Кінотеатр Київ» (вул. Велика Васильківська (колишня Червоноармійська), 19), у залі «Синематека». Вхід вільний.

Послухати вірші Андрєя Родіонова можна тут.

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики