У Франції відкрився фестиваль фантастики

У французькому місті Лілль у суботу розпочався мистецький фестиваль, присвячений темі фантастики. Lille Fantastic 2012 триватиме до 13 січня, і в його межах відбудеться близько 800 мистецьких подій.

З суботи фпанцузьке місто Лілль поринуло у фантастичну атмосферу: у місті відкрився тримісячний мистецький фестиваль Lille Fantastic festival 2012. Подія розпочалася у суботу з великого видовищного параду, учасники якого були одягнені у костюми фантастичних істот. Після параду відбувся салют та показ фантастичних костюмів, створених дизайнером Жан-Шарлем Кастельбажаком.

З 6 жовтня до 13 січня у Ліллі та навколишніх містах відбудеться близько 800 подій – виставок, інсталяцій, вуличних  виступів, концертів, показів фільмів та лекцій, присвячених темі фантастичного.

На урочистому відкритті фестивалю був присутній прем’єр-міністр Франції Жан-Марк Айро і міністр культури Орелі Філіпетті.

Фестиваль розпочався із відкриття для публіки “Будинку, що впав з неба”, а також світового шоу “Архітектурні метаморфози”.

Джерело: ipress.ua

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики