Перша рецензія на український технотрилер

Книга, за яку українці можуть полюбити українську літературу – оглядач «Фактів ICTV» Юлія Мендель не може приховати свого здивування:

Перший український технотрилер «Бот» повіяв справжнім патріотизмом, не замішаним на історії, національних пріоритетах чи акцентах імперіалістично-кріпацьких відносин. Просто в основу твору молодий письменник поставив справжнього українського героя, потреба в якому катастрофічно зростає з кожним новим твором сучукрліт.

«Бот» не залишив байдужим поки жодного читача. Кідрук, який до цього найбільше любив себе у мистецтві, нарешті не стримався і склав присягу мистецтву. Його остання книга – напрочуд якісна, не схожа ні на що інше в українській літературі. Ви не знатимете, що таке справжні пригоди, поки не прочитаєте «Бота». Захопливо продумана інтрига, заглиблення в різні галузі науки (диву даєшся, звідки те все знає 28-річний молодик!), яскраві персонажі і абсолютно незвичний сюжет, який неможливо передбачити до самого кінця! До того ж, Кідруку добре вдалися деталі усіх епізодів. Щоправда, подекуди ще кульгає стилістика і жіночі образи, також деякі читачки можуть завагатися, бо акцент любовної лінії не достатньо сильний. Однак усі ці недоліки другорядні порівняно з першокласним твором світового ґатунку. Приємна несподіванка – м’яка оправа, що зробила ціну книги дуже доступною. У книгарні «Є» «Бот» коштує лише 45 грн. Тут, як ніколи, бажаю смачного читання!

ЛітАкцент

Улюблений сайт літературної критики